Zákony Atraktivity

Opravdová atraktivita není o penězích či štěstí. Je o TOBĚ! Staň se DNES o pořádnou ligu ATRAKTIVNĚJŠÍM MUŽEM!

Přitahuj ženy přirozeně. Získej charizma. Buď ty výhrou!
Měj šťastnější život plný vášně a neomezených možností.
Odhal tajemství, jak patřit mezi 5% výjimečných mužů.

David Hůrka

Ve škole nás neučili, jak rozumět ženám, jak se úspěšně seznamovat, ani jak být šťastní ve vztazích. Informace z médií jsou většinou zcestné. Je alarmující, jak statistiky rozchodů a rozvodovosti rychle rostou. Jelikož se jako kouč 7 let věnuji mezilidským vztahům, seznamování i svádění, měl jsem možnost vidět již u 875 klientů, co by se dalo zlepšit. A dnes tak po letech praxe s vámi sdílím funkční principy, jak být opravdu atraktivním, charismatickým a výjimečným mužem - pro sebe i pro ženy. Zformuloval jsem to jako Zákony Atraktivity.

David Hůrka, kouč, lektor a expert mezilidských vztahů

Mohli jste mě vidět v...

Média

Ještě ve 30ti se mnou ženské zametaly.
Vztahy krachovaly. Něco se však změnilo...
Teď já učím muže, jak na ženy!

V mládí jsem byl jako každý obyčejný kluk. Až na to, že jsem měl od mala handicap a nějak jsem se s tím vypořádával do 30 let. Zažil jsem v mládí jeden hezký vztah plný vzdušných zámků s růžovými brýlemi. Jenže nerozuměl jsem ženské psychologii a ten vztah dopadl tak, že mi dotyčná byla nevěrná a opustila mě. Chyba byla převážně na mé straně. Neuměl jsem vyvolávat v ženách emoce a chovat se jako pravý muž.

Potom jsem měl nějaké další vztahy, které vždy skončily, protože jsem byl nezajímavým pro ženy - nerozuměl jim, neuměl v nich vyvolávat ty správné emoce a neuměl jim dát to, co přesně hledají. Byl jsem takový ten milý hodný kluk... Většinou jen "kamarád"... Ne Muž s velkým M.

Když už to byl zhruba nějaký pátý vztah co mi nevycházel, přestěhoval jsem se do Prahy. A tam mi nevyšel zase. To už jsem se na sebe tak naštval, že jsem se rozhodl s tím konečně něco udělat. A právě tohle rozhodnutí mi změnilo život.

4

Začal jsem hltat každý materiál o ženském myšlení a o tom, co ženy opravdu chtějí. Přečetl desítky knih a zúčastnil se mnoha kurzů. Často však narážel na protichůdné informace. A tak jsem to začal zjišťovat sám - v terénu a v ulicích velkoměsta. Vyrážel jsem oslovovat ženy kam to jenom šlo. Dokonce i v metru, tramvaji i do obchodů. Zkrátka všude. Za rok jsem se dostal na 1500 oslovených žen. Učil jsem se ze zpětné vazby a všímal si toho, co funguje a co ne. Vyptával jsem se jich když to nevyšlo, co jsem udělal špatně a co by na ně udělalo dojem. Stával jsem se v tom lepší a lepší.

12-1Přihlásil jsem se pak do jedné soutěže ohledně svádění u jedné už dnes neexistující "školy". Když jsem tam přišel, lektor mě pořádně zarazil - ne jen že mi neřekl nic nového, ale když jsem viděl jak se mu na parketu nedaří, šel jsme mu ukázat co umím. Majitelka té školy to viděla a mělo to rychlý spád - lektora vyhodila a vzala mě.

fotooooPostupem času jsem se tomu všemu začal věnovat čím dál víc. Začal přednášet na konferencích pro muže, koučoval muže v terénu a učil je, jak na to. Natočil vlastní video-tréninky, pořádal živé kurzy a víkendové tréninky. Dnes mám šťastný dlouhodobý vztah s atraktivní partnerkou, který je přesně podle mých představ. Pomáhám mužům žít lepší život, mít šťastné vztahy a uvědomovat si svoji vlastní hodnotu. Vše v životě se nám pánové totiž děle přesně podle toho, jací jsme my uvnitř. To co jsme projektujeme navenek. A já budu moc rád, když mi dáte šanci pomoci i vám stát se atraktivnějšími pravými muži, kteří si začnou života a žen více užívat. Nemusíte tak strávit jako já půl života hledáním jak to tedy je a co funguje a co ne - máte dnes možnost získat k tomu všemu zkratku.

O Davidovi bych řekl, že pokud zjišťovat informace o mezilidských vztazích, tak od něj. Patří mezi lidi kteří vás něco naučí a po tom to to uděláte v reálu, dá vám zpětnou vazbu takovou, že příště budete lepší než do teď. Rozhodně je to člověk který si už něco zažil. Osobně neznám borce co se vyzna v ženách lépe jak on. David není jen lektor, ale taky dobrý chlap, s nímž si člověk má o čem promluvit. Vděčím mu za spoustu informací a inspirací.

Vojtěch Pokorný
Vojtěch Pokorný

Už NIKDY nemusíš zažívat NEÚSPĚCHY u žen

Někdo chce jen zlepšit svůj dlouhodobý vztah. Někdo o něm stále přemýšlí a zvažuje únik. Jiný teď vztah nemá a rád by opravdu atraktivní partnerku a ne se jen spokojit s málem. Někdo chce milenku. A další třeba něco mezi. Ať tak či tak, přečti si nyní níže hlavní důvody, proč by tě to vše mělo zajímat:

 • Trápí tě časté padání do role "kamaráda"? Chceš víc?

  Jestliže z tebe žena necítí opravdového muže, automaticky již v první minutě padáš do role tzv. kamaráda. A pak je velmi těžké se z ní v budoucnu dostat a mít se ženou něco víc. Dozvíš se, jak na to a co s tím udělat!

 • Nevíš jak zaujmout dívku či ženu? Abys 100% zabodoval?

  Existuje několik zásadních pravidel a principů, které když dodržíš, neexistuje možnost, že by tě žena ignorovala nebo ti nedala telefonní číslo. Vycházejí z mé letité praxe již celkem 5500 oslovených žen!

 • Krachují ti vztahy? Jsou ti ženy nevěrné? Rozcházejí se?

  Chyba je vždy na obou stranách. Většinou však podle mých zkušeností právě na straně muže, neboť neví, jak si ženu ve vztahu udržet vášnivou a šťastnou. Upřímně – když žena dostane ve vztahu to co potřebuje, nemá sebemenší důvod být nevěrná či se rozcházet. Řeknu ti přesně, jak si vztah nastavit a udržovat ho živý.

 • Připadáš si málo atraktivní? Chceš být žádaným?

  Pokud muž neměl během svého dospívání jako vzor silného otce, pořádného chlapa, těžko mohl získat dovednosti a charizma, aby se jako pravý alfa choval a jednal. Naštěstí existují metody, jak se jim stát i zpětně. Ano, charizma se dá získat! Já jsem toho živoucím důkazem a zvládneš to díky přesnému receptu co ti dám i ty.

 • Chceš zlepšit úspěch při seznamování? Úspěšné rande?

  Většina mužů dělá na rande stále ty stejné chyby pořád dokola a dokola. Samozřejmě, když je na to nikdo neupozorní. Díky tomu, že pořádám párkrát ročně i nácviky jak na rande s asistentkami, vím přesně, jaké chyby to jsou a co ženu odradí a co naopak způsobí vyvolání silné důvěry a okamžité vazby. Dovolím si tvrdit, že mám postup jak každé rande učinit 100% úspěšným.

Staň se dnes MAGNETEM NA ŽENY. Online trénink Zákony Atraktivity PREMIUM ti rychle a snadno předá ověřené techniky co fungují a vše, co potřebuješ k tomu vědět.

Tento systematický trénink se skládá z 5 modulů a 15 lekcí, kde se podíváme na všechna témata do hloubky a zažiješ přerod ve výjimečně atraktivního muže. Žádná teorie. Praxe ověřená v reálu na českých ženách!

 

 • Modul 1 - Vnitřní proměna v opravdového muže

  První blok se celý zabývá vaší vnitřní proměnou v opravdového muže. To je váš základ k alfa-chování, hodnotám a stylu života pravého chlapa. Naučíte se všem prvkům “vůdců”, které ženy tolik milují a obdivují.

 • Modul 2 - Znaky přirozené přitažlivosti

  Druhý blok se věnuje znakům přitažlivosti. Dobrou zprávou je, že je dokázáno, že znaky přitažlivosti se dají získat, vybudovat a pracovat neustále na nich. A proto vám řeknu co máte přesně a jasně udělat, abyste byli vysoce přitažlivými muži. Trvale.

 • Modul 3 - Praktická aplikace

  Třetí blok je o tom,  jak to celé uvést do praxe. Zde vám prozradím jak bravůrně umět navazovat vztahy a s lehkostí a přehledem se seznamovat v jakýchkoliv situacích a místech a být tam pro ženu atraktivním mužem číslo jedna. Ukážeme si plno ukázek na asistentkách, příkladů komunikace i dotýkání.

 • Modul 4 - Tah na branku

  Čtvrtý blok je o tom, jak dotahovat věci do konce a skončit se ženou tam, kde si přejete;-) Tedy jak neskončit jen v roli kamaráda, ale buď přítele nebo milence. Je to poměrně snadné a každý to pochopí a dokáže. Je třeba to naučit a rozdělanou práci dotahovat do konce a mít výsledky jaké chcete!

 • Modul 5 - Hloubka vztahu

  V pátém bloku se zaměříme na prohlubování vztahu, ať mileneckého tak dlouhodobého. Znám spoustu prima věcí, které fungují a vaše vztahy dostanou zcela novou dimenzi. Naučíte se dodat do vztahu jiskření, vášeň, vzrušení, divoký sex… a hlubokou důvěru mezi vámi. Ať žijí šťastné vztahy.

fade-leftfade-rightCo je všechno uvnitř? MEGA přehled všech lekcí:

 1. lekce: Vnitřní hodnoty pravého muže

 • Jaké jsou vnitřní hodnoty opravdového muže? Jak je získat?
 • Jaké máte možnosti práce na sobě, proč a co nejvíce funguje?
 • Jak v sobě vybudujete tzv. alfa-chování? Budete lídrem?

V této lekci se budeme věnovat tzv. vnitřní síle. Každý úspěšný muž musí znát své vnitřní hodnoty a podstatu života. To je to co dělá úspěšné lidi úspěšnými. Ať už se to týká šťastného dlouhodobého vztahu či porozumění ženám.

 2. lekce: Atraktivita stylu a vizáže

 • Jak vypadá správná image moderního muže?
 • Jaké jsou prohřešky českých mužů? Co konkrétně ve stylu změnit?
 • Jak a co levně nakupovat a vypadat stylově?

V této lekci se zaměříme na vnější hodnoty muže jakou jsou image a vizáž. Každý muž by se měl umět prezentovat za pomoci tzv. venkovního obalu. Oblečení, postava a vzhled nás prezentuje do všech oblastí života. Nalezneme váš unikátní styl, který vás vyjadřuje a projevíme ho do vaší image - ať v oblečení či doplňkách. To si užijete!

 3. lekce: Do tajů psychologie, polarity a rozdílů

 • Jak rozdílně myslí muži a ženy? Jak ženám rozumět?
 • Co žena dělá jen proto, aby otestovala muže? Jeho sílu a slabiny?
 • Jak prohloubit svou tzv. mužskou polaritu a cítit se více jako muž?

V této lekci si vysvětlíme rozdíly mužské a ženské psychologie a rozdílného způsobu myšlení. Ten kdo to nezná se často hádá a ženy říkají, že je jejich muž nechápe. Začnete ženy lépe chávat, rozumět jejim emocím a vyjadřování a proč "ne" není vždycky "ne" a jak to poznat. Je zcela klíčové pochopit rozdíly mezi protichůdnými principy - mužským a ženkým principem. Díky tomu začnete mít úspěchy ve všech oblastech života. A budete přirozeně jako muž spokojenější. Méně stresu. Více svobody, klidu a moci.

 4. lekce: Řeč těla pravého muže

 • Jak vypadá správná řeč těla? Tzv. body-language?
 • Jaké jsou prohřešky mužů v neverbální komunikaci?
 • Co konkrétně nejvíce ovlivňuje úspěchy v životě i u žen?

V této lekci si vysvětlíme přednosti a a nedostatky ohledně neverbální komunikace. Ta je stěžejním bodem při seznamovaní (ať se ženou tak v byznysu). Správná řeč těla vám tak může pomoci i při výběru vaší vysněné práce. Ukážeme si jak budovat skrze ni důvěru a jaká gesta a pohyby nedělat a jak vypadat profesionálnější.

 5. lekce: Indikátory zájmu od žen

 • Víte všech 30 hlavních neverbálních indikátorů zájmu?
 • Jak je můžete na ženě poznat? A všimnout si jich? (ukázky)
 • Co který indikátor přesně zajímá? Kdy vás žena testuje?

V této lekci si pořádně posvítíme na tzv. indikátory zájmu od žen. Je to pro představu třeba sklopení očí. Více co to znamená a co vám tím žena říká? A jak vy máte reagovat? Když je pochopíte a naučíte se rozpoznávat tyto indikátory, budete to mít o dost snažší při seznamování. Budete vědět kdy ji přijít oslovit, kdy ještě ne, kdy se začít líbat, kdy už chce něco více... A kdy vás jenom testuje ať to zkusíte znovu. Velmi velmi důležité!

 6. lekce: Principy přitažlivosti

 • Co konkrétně je pro ženy přitažlivé a co ani náhodou?
 • Jak aplikovat galantnost, dominanci a vedení u ženy?
 • V jaké intenzitě tyto prvky používat, kdy? A jak? (ukázky)

V této lekci si vysvětlíme proč je důležitá galantnost, dominance a vedení. A ukážeme si i další způsoby. Uvidíte vše na ukázkách s praktickou aplikací v různých prostředích. Pochopíte, proč je to pro ženy přitažlivé a jak a kdy takové to prvky používat.

 7. lekce: Jak se seznámit ve dne

 • Jak rozpoznat ženy, které vás neodmítnou při seznamování?
 • Jak využít denních situací během dne? Aneb jak šetřit čas.
 • Na co se ženy ptát? Jak oslovovat? (názorné ukázky a příklady)

V této lekci si ukážeme jak nejlépe se seznamovat ve dne. Za denních situací. Které ženy se s vámi dají do řeči a které zase spíše ne. Proč si to vědomě neusnadnit že ano. A protože většina chce názorné příklady komunikace a tzv. "otvíráků", máte to mít. Ty nejúčinnější z praxe zde naleznete.

 8. lekce: Jak se seznámit večer

 • Jak se nejrychleji seznámit na zábavě? Se 100% úspěchem?
 • Jak zaujmout ženu ve větší skupince? A jak ji tam oslovit?
 • Co udělat proto, abyste měli sex na jednu noc a vyšlo to?

V této lekci si ukážeme, jak se nejsnáze seznamovat večer. Jaká jsou pravidla barů, klubů a diskoték. Jaké holky se zde většinou pohybují a jak na kterou zapůsobit. Opět ukázky konverze a příkladů verbálního i neverbálního oslovení.

 9. lekce: Jak se seznámit při tanci

 • Co dělat proto, abyste byli králem parketu? A ženy vás balily samy?
 • Kdy ženu vést při tanci a kdy s ní odejít? A jak hravě tancovat?
 • Jak používat magické momentky a během minuty ženu okouzlit?

V této nabité lekci si ukážeme jak se lze beze slov seznámit při tancování. Jak výjimečně zapůsobit na ženu a být skvělým tanečníkem. Třešničkou na dortu budou magické momentky, které ženy nenechají chladnými. Proč se neodlišit od většiny, když ta možnost tu je. Často se lze začít líbat do 1 minuty od prvního kontaktu. To je moc magických momentků, které nikde na internetu ani jinde ve videích nenajdete. Kdo je vyzkoušel, ví jak mocné jsou.

 10. lekce: Prohloubení důvěry a komunikace

 • Co dělat proto, aby se žena s vámi cítila skvěle? A cítila se bezpečně?
 • Jak získat důvěru, aby si na rande připadala jako byste se znali léta?
 • Kdy je nejvhodnější čas přejít na budování důvěry? (konkrétní ukázky)

V této lekci si vysvětlíme dopodrobna jak prohloubit důvěru mezi vámi a ženou. Jak docílit toho, aby komunikace krásně plynula a nebyla to jedna velká forma výslechu. Důvěra je základním prvkem jakéhokoliv vztahu, takže když se ji naučíte získat, obrovsky vyrostete jak při seznamování tak i v práci a byznysu. Ukážeme si, jak ji verbálně i neverbálně budovat.

 11. lekce: Navázání fyzického kontaktu

 • Kde se ženy můžete dotýkat? A kdy přejít na intimní místa?
 • Jak se ženy dotýkat, aby to vypadalo přirozeně? A jí se to líbilo?
 • Jak se ženy dotýkat, abychom působili dojmem pořádného muže?

V této lekci se podíváme na to, jak se správně dotýkat žen, abychom nevypadali divně, oplzle a slizsky.  Bohužel mnoho lidí zapomíná na ty správné doteky, čím ženu neurazíme a zároveň ji dáváme do podvědomí myšlenku, že nechceme být jen kamarádi. Je to hodně důležité, protože z kamarádské zóny se velmi těžko dostává. A zároveň si ukážeme doteky, kterými si vás bude pamatovat a ukotvíte si s nimi pozitivní emoce.

 12. lekce: Jak začít svádět

 • Jak by se žena měla svádět? Jaké to má fáze a proč je to tak?
 • Kdy začít ženu svádět, abychom nepadali do role kamaráda?
 • Co proto dělat? Co vše můžete využít? (názorné ukázky)

V této lekci si povíme jak začít ženu svádět. Aby jasně věděla, že nemáte v plánu se s ní kamarádit. Zkrátka, aby žena vycítila, že milujete dámskou společnost a máte v plánu něco víc. Ať už se jedná o navázání nového vztahu či nezávazného sexu. Garantuji vám, že když dodržíte všechny fáze a tipy dle ukázek, neexistuje možnost, že byste neskončili tam, kde zamýšlíte. Všechny ženy na toto reagují stejně.

 13. lekce: Jak na úspěšné rande

 • Jak by mělo vypadat úspěšné rande? Délka? Místo? Průběh?
 • Co dělat proto, abychom na něm nespadli do role kamaráda?
 • Kdy a jak se ženě potom ozvat? A jak pak pokračovat dál?

V této lekci si povíme jak mít úspěch na schůzce. Protože tou to teprve začíná. Je důležité vyvolat v ženě pocity, že zažila jedno z nejkrásnějších rande v životě. To ji k vám bude přitahovat a vy tak máte otevřené dveře pro větší prostor. Už se vám nebude stávat, že budete v roli kamaráda či se vám již po schůzce neozve.

 14. lekce: Jak být dobrým milencem

 • Jak docílit toho, abyste si oba sex báječně užili? Tipy a triky.
 • Co dělat proto, aby sex byl skvělý a dívka se k vám neustále vracela?
 • Jak využívat dominanci, hračky a něžké doteky k umocnění "pouta"?

V této lekci si povíme tipy a triky a mnoho principů jak fungovat v posteli se ženou. Protože všichni víme, že 50% úspěchu je dát ženě kvalitní sex. A to platí jak pro milenecké vztahy tak vztahy partnerské.

 15. lekce: Jak na spokojený vztah

 • Co dělat proto, aby vztah byl podle vašich představ?
 • Jak být šťastný ve vztahu i za 5 let?
 • Kdy je lepší mlčet a kdy naopak komunikovat?

V této lekci se zaměříme na to jak budovat vztah, aby vám vyhovoval přesně tak jak vy chcete. Protože vztahy jsou hodně o pravidlech, psychologii a toleranci. Konečně začnete mít vztahy ještě lepší než jste kdy měli.

Je toho hodně? Tak o to hlubší bude tvá proměna!
A dnes navíc získáš i tyto skvělé BONUSY!

 • Bonus 1 - Mimořádně efektivní komunikace díky NLP

  V této lekci vám Master NLP expert poví jak prohloubit důvěru při seznamování. Jak snadněji navázat hlubší poznávání mezi mužem a ženou. Zkrátka jak mít vše o dost snažší. A zlepšit své vystupování a komunikaci!

 • Bonus 2 - Jak to vše uvést do praxe z ženského pohledu

  V této lekci vám jedna zkušená žena poví, jak to celé uvést do praxe. Jak být velice atraktivním mužem pro druhé pohlaví (a to hezky vše z úst atraktivní ženy). Jen praktické věci, které hned můžete aplikovat do svého vlastního života. Troufám si říci, že jen toto dlouhé nabité video má hodnotu celého kurzu!

 • Bonus 3 - Pracovní sešity ke každé lekci s úkoly

  Připravili jsme pro vás 15 pracovních sešitů, abyste svou proměnou 100% prošli a dokázali to. Máte v nich připravené úkoly na celý týden, které vás enormně posunou.

 • Bonus 4 - Neomezený přístup k otázkám a odpovědním na 1 rok

  Získáte možnost pokládat své otázky k jednotlivým lekcím přímo na experta, který vám na vše odpoví.

ANO, CHCI TOHLE VŠE INHED DNES ZÍSKAT!

Lektoři vědí jak naučit, jdou za svým (resp. mým) cílem a dokážou pořádně vyhecovat. Na kurzu jsem dělal věci, které bych si před tím ani teoreticky nedokázal představit, že bych je udělal. Zeptali jste se někdy na ulici obyčejné dívky, jestli by s vámi měla sex? Cvičili jste na václaváku kliky do půl těla? I toto je individuální přístup lektorů a výstup z komfortní zóny, který má víc než smysl. Díky lektorům jsem si jistější, nebojím se zeptat nebo ozvat, když se mi něco nezdá. Nejsem ten, který sedí vzadu a tiše mlčky poslouchá.

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný

Na kolik Tě celá investice do sebe přijde?

Pokud jsi došel až sem, měl bys sám vidět a chápat vysokou hodnotu celého online tréninku a  jednotlivých bonusů, který Ti k tomu všemu dávám. Zdarma to není a ani být nemůže. To všichni chápeme.

Abych tyto znalosti získal a mohl Ti je dnes předat, stálo mě to za posledních téměr 7 let několik stovek tisíc Korun do vlastního vzdělávání a přes 10 tisíc hodin v terénu. Možná více. To po Tobě sasmozřejmě nechci. Jsem férový. A proto Tvá dnešní cena nebude ve statisících, ani symbolických 15 220 Kč, kolik je hodnota všech věcí z tréninku, které bych samostatně prodával.

Ano, hodnota 15 220 Kč a Ty do sebe zainvestuješ mnohem méně! A to se vyplatí. Máš se na co těšit.

... pojď to nyní zjistit a vykročit vstříc lepšímu životu plného vášnivých a milujících žen...

 

ANO, CHCI TOHLE VŠE INHED DNES ZÍSKAT!

A nyní si přečti pár referencí od těch, kteří prošli mými kurzy a tréninky. Pomohl jsem jim? Změnil jsem jim život?

V tuto chvíli již jsem napočítal 875 mužů, kteří se zúčastnili mých kurzů, tréninků a seminářů. Drtivá většina z nich odcházela vždy nadšena a později mi pak posílali častokrát děkovné dopisy a své příběhy. Všichni mají však jedno společné - byl jsem pro ně jako katalizátor, který jim změnil život k lepšímu. Těžko se dá taková energie popsat slovy, přesto si níže můžeš přečíst několik slov přímo od nich.

Jsem moc rád, že jsem Davida poznal. Otevřel mi oči a ukázal, že svět je mnohem barevnější. Pomohl mi nejen v oblasti vztahů, ale i osobní oblasti. Uvědomil jsem si díky němu sám sebe spatřil svůj potenciál. Jsem rád, že dělá, co dělá - dělá s mužů chlapy.

Petr Smetana

David je mistr svého oboru, který ví, kdy kde co a v jakých situacích říct. Jeho vychytávky při okouzlování žen fungují naprosto přesně a každá žena se cítí více ženou právě s klukem, který vychodil jeho kurzy.

Vladimír Hejna

Plná 100% GARANCE vrácení peněz...

Protože si pevně stojím za kvalitou celého online tréninku a špičkových a ověřených informací a technik co předávám, dávám vám 100% garanci vrácení peněz bez uvedení důvodu, když s tréninkem do 30 dnů nebudete spokojeni a neuvidíte v něm dostatečnou hodnotu. To je má silná garance toho, že dostanete nejlepší materiál a špičková videa, která vás katapultují k úspěchu.

Nyní tedy neexistuje jediný důvod, proč s přihlášením dnes váhat. Jste pojištěni a prostě to zkuste - a sami uvidíte, jestli je trénink pro vás. Já jsem přesvědčen, že ano.

David_H_rka_Signature_LR

ZÁKONY ATRAKTIVITY PREMIUM *****

Zažij svou proměnu a staň se výjimečně atraktivním mužem.

David Hůrka David Hůrka, autor tréninku Zákony Atraktivity

Bude mi ctí ukázat ti cestu ke šťastnějšímu a naplněnějšímu životu. Pomoci ti být atraktivnějším mužem a vyvarovat se častých chyb, které jsem kdysi udělal já. Předat ti tajemství opravdové mužské atraktivity. Těším se na tebe v tréninku.

Rekapitulace, co vše dnes můžete získat:

 • 15-týdenní online trénink Zákony Atraktivity PREMIUM, 5 modulů a 15. video-lekcí. Neomezený přístup.
 • Pracovní sešity ke všem lekcím v PDF s úkoly na celý týden pro bleskový posun.
 • Výukové video “Jak to vše uvést do praxe z ženského pohledu” přímo od expertky na vztahy.
 • Výukové video “Mimořádně efektivní komunikace díky NLP” od Master NLP experta.
 • Neomezený přístup k otázkám a odpovědním ve členské sekci a kontakt s dalšími členy.
ANO, jdu do toho!

Jsi plně chráněn 100% garancí vrácení peněz.

TEĎ je ten nejlepší čas jednat. Nemáš co ztratit.
Bez akce není reakce. Samo se nic nezmění.

Pojď do toho a učiň rok 2021 tím nejlepším v životě!

Často kladené otázky...

 • Q.Je tento trénink i pro mě?

  A.Pokud jsi muž, tak 100%. Je totiž jedno, zdali je ti 18 nebo 55. Na věku a lokalitě nezáleží. Vše co učím bylo ověřeno na tisících ženách v reálném prostředí a desítkách asistentek z mých kurzů.

  Tipy, triky a metody ve videích jsou zkontrolovány i dalšími lektory. Za vším si tak stojíme a ať jsi z Moravy, Čech či Slezska, nebo i ze Slovenska, je to i pro tebe a vše naplno využiješ. Gratuluji ti! Vybral sis správně.

 • Q.Jak k tréninku získám přístup? Zvládnu to? Budu mít čas?

  A.Celý online trénink je koncipovaný na 15 týdnů, kdy každý týden obdržíš jedno dlouhé výukové video + pracovní sešit v PDF s úkoly. Videa mají okolo 30 minut a snažil jsem se je připravit co nejvíce úderně a stručně, aby tam zaznělo jen to co potřebuješ znát a nejlépe funguje. Šetřím tak tvůj čas. Vše budeš mít ve členské sekci, do které ti přijdou přístupové údaje hned po jednorázovém uhrazení ceny tréninku. Přístup ti už zůstane, napořád! Odkudkoliv a kdykoliv, 24 hodin denně 365 dnů v týdnu.

Získat Ihned Přístup

Jsi chráněn 30-denní 100% zárukou vrácení peněz.