ZÁKONY ATRAKTIVITY 2017 ŽIVĚ

Největší akce pro opravdové muže 16-17. 9. 2017 v Praze

Jak být dnes OBLETOVÁN atraktivními ženami, POBLÁZNIT JEUDRŽET i BEZ drahých sporťáků, zlaťáků a dárků, klamavých triků a sexy postavy? Jde to!? A pokud ano, co o tom ví ŠŤASTNÍ muži a VĚDA?

Muž roku má pro Tebe DŮLEŽITOU zprávu...

Martin Gardavský, Muž roku 2011, Tě srdečně zve!

A proto... PŘIJĎ na konferenci roku 2017!

Kde Ti 11 nejlepších expertů odhalí "přísně utajovanou" PRAVDU...

JAK MÍT VÝJIMEČNÉ CHARIZMA JAKO BRAD PITT

První český guru na seznamování a vztahy David Hůrka (znáš z TV Prima a show Jana Krause) si dal nelehký úkol - vybrat ty nejlepší v republice na budování a získávání mocného charizma a mužskou proměnu, aby pomohl co nejvíce chlapům proměnit jejich život a vztahy v kouzelný příběh, který začnou žít jako Hollywoodské celebrity. A tak se sešel s 35 odborníky a kouči na seznamování, sexualitu, vztazy a svádění z ČR a vybral 11 nejlepších MISTRŮ, co mají výsledky, know-how a zkušenosti, které bys měl 100% znát i kdyby tě ve dvě v noci vzbudili!

(Jestli tedy chceš upřímně mít atraktivní ženy kolem sebe Ty a ne se na ně jenom dívat z Playboye nebo z bulvárních časopisů... Víš, vše je možné, když si tuto novou realitu dovedeš na chvíli připustit.) 

ŽENE NÁS KUPŘEDU SPOLEČNÁ VIZE: Chceme touto neobyčejnou konferencí zapálit v mnohých mužích silnou víru a touhu uspět a dát jim do rukou nejnovější nástroje a aktualizované metody, postupy, strategie a dovednosti, aby se proměnili ve VÝJIMEČNÉ MUŽE 21. století. Chceš být jedním z nich? Vystoupit z řady a začít být obdivován a doslova OBLETOVÁN ženami?

ANO... je to možné a myslíme si, že je to sen každého muže. Bohužel pro 95% můžu to snem jen zůstane, neboť neumí pracovat s 12ti kritickými prvky HUSTÉHO MUŽE, které spojují všechny alfa-samce (neboli nadsamce, úspěšné muže, které ženy vyhledávají a chtějí mít s nimi sex ze své biologické a evoluční podstaty). Tyto prvky se však na konferenci naučíš a to pořádně do hloubky. Proto také vystoupí celá řada spíkrů, aby si každé téma slyšel přímo od těch nejlepších a měl jejich recept na úspěch z první ruky.

TVŮJ NOVÝ ZAČÁTEK přichází.
STANEŠ SE MAGNETEM NA ŽENY!

(Čekal jsi tak dlouho. Teď přišel tvůj čas!) 

Rozdíl mezi neatraktivním a atraktivním mužem je převážně v hlavě!!! To co si o sobě myslíte, jak se chováte, jak se prezentujete a jaký jsme. Nikoliv to, že vypadáte jak Brad Pitt nebo Silvester Stallone, ani to, že máte miliony na účtě.

Vaše smýšlení o sobě samotném a co ze sebe vyzařujete do okolí - to je základ mužské atraktivity. A pak už to jen opepřit emocionálními a sociálními dovednostmi, a je to tam!

Možná si teď třeba říkáte, že je to nesmysl, že žijeme ve světě peněz a nic nehraje roli víc, nežzlaťáky. Nebo že se s tím lidé rodí. Že se to nedá získat apod.

Jenže... to je velký, ale velký omyl! To je cesta do pekel a ke stagnaci.

Vím to na základě vlastních zkušeností a zkušeností více jak tisícovky chlapů, kterým jsem ženy získat pomhol. Každý může získat atraktivitu, říkejme tomu charizma, i TY příteli. Stačí jen pochopit pradávné hodnoty, které v mužích byli hluboce zakořeněny a dnes téměř vymizely. Pochopit ženské myšlení a evoluční podstatu jejich biologických a biochemických reakcí. A pak to začít ze sebe vyzařovat.

Nespokojte se s málem a tím, co už máte. V tomto životě jste se pánové narodili proto, abyste si ho UŽILI! POZOR - ne prožili, ale užili! Dovedete si snad představit, jaký život asi tak zažívá osamělý muž, který to vzdal díky nevydařenému rozchodu před lety? A zanevřel na svět s tím, že všechny ženy jsou přeci stejné? A jaký život zažívá muž, který se odhodlal s tím něco udělat, makal na sobě a teď až do konce svého života si ženy bude vychutnávat? Ví, jak na ně, a jak získat to, co od nich chce.

Získejte návod na to, jak se stát opravdu atraktivním charizmatickým mužem 21. stolení. Jak se stát tím SILNÝM magnetem na ženy, nikoliv pro ženy. Děláte to kvůli sobě, nikoliv kvůli nim. V každém muži je lídr a vůdce, pojďte ho na akci Zákony Atraktivity 2017 ŽIVĚ probudit a dozvědět se nejnovější fígle a trendy jak "lišácky na ně"! 😉

Změňte svůj život! Dnes. A přestaň už si nalhávat, že to nedáš, že to nezvládneš. Zvládneš! Jen musíš udělat jeden krok, přijít, a změníš navždy svůj život jednou provždy!

PŘICHÁZEJÍ 2 DNY, CO TI ZMĚNÍ ŽIVOT.

Napěchované zkušenostmi ze života, konkrétními postupy a návody,
jak PROBUDIT SILNÉ CHARIZMA a stát se panem Božským.

Již 16 - 17. 9. 2017 v Praze

shadow-ornament

fade-leftfade-rightPROGRAM

1. den získáš NÁVODY a STRATEGIE "za milion"!

Proč se na někoho ženy lepí a jiného ignorují, jako by byl natřený nějakým repelentem anti-přitažlivosti?

Možná ti někdy připadalo, že jsi jako natřený nějakým repelentem přitažlivosti! Ale nevěděl jsi, co děláš sakra špatně! Proč týpek od vedle není o nic hezčí, ale stojí se na něj fronta. Co dělá proboha jinak? Proč jeho chtějí jako pominuté, a o tebe zavadí hezká holka s pravděpodobností výhry ve Sportce?

Dobrá zpráva je, že za to nemůžeš. V časopisech a médiích je spousta mylných informací a kamarádi na tyhle věci poradí tu nejlepší radu, hlavně ne tu správnou. Nahlédni pod pokličku toho, jak je to DOOPRAVDY! Co ženy skutečně EVOLUČNĚ chtějí, jak to bylo dříve a jak je to dnes v 21. stolení. Něco se změnilo, ale určité principy jsou tu stále. Využij tyto nebezpečně úspěšné výhody ve svůj prospěch  a doplň svůj arzenál o to, co dostane 9 z 10ti.

Co mám dělat? Přepadá mě strach, nervozita a mé komunikační schopnosti jsou v mžiku pryč...

Možná jsi někdy šel kolem hezké dívky či ženy... podíval se na ni a třeba se i podívala zpátky... pousmál ses a chtěl ji oslovit. Možná jsi k ní dokonce už i šel... ale náhle tě přepadla úplná paralýza!

Nevěděl jsi, co říct. Polilo tě obrovské horko a začal ses potit. Chvíle napětí... a je pryč. 🙁 Prošvihl jsi svou šanci. A pak jsi toho nejspíše litoval a zpětně to analyzoval... Je ti to aspoň trochu povědomé?

Tohle už nemusíš znovu nikdy zažít příteli, když objevíš systém B.L.E.S.K.O.V.Ý. TRIUMF, který na akci zazní! A nezáleží na tom, kolik máš nebo nemáš zkušeností. Tohle tě zaručeně trémy a napětí zbaví, aby tvé silné stránky mohly vyniknout navenek a měl jsi tak příležitost dané slečně či ženě ukázat, co za chlapa je v TOBĚ a že má o co stát!

Už si myslíš, že máš babu jistou, ale v tom se něco zvrtne! Připadá ti to nelogické... prostě nechce jít k tobě... přestává psát... neozývá se... nedotýká se tě... připadáš si tak trochu "že otravuješ"... možná že má "jiného, lepšího"...

Víš, co se stalo? Proč žena reaguje tak, jak reaguje? Proč se chová tak, jak se chová? Umíš číst její emoce?

Protože pokud bys to uměl a věděl, jak myslí, nahlédl ji do hlavy, poznal bys v předstihu "co kdy a jak udělat" a zareagoval pohotově jinak. V předstihu.

Muži však z 99 procent neumí číst ženám v hlavě... a ženy neumí hledat stále v mapách. Jenže... co když existuje soubor principů, jak vědět co se ji honí hlavou, jak ji tajně "číst" aniž by si toho všimla a zpozorovalo to... a jak si ji díky tomu omotat okolo prstu a být o jeden dva kroky napřed!

Víš, co by to znamenalo pro tebe? Jak velkou konkurenční výhodu bys získal? A už nemusel nikdy ztratit jedinou ženskou? A mohl bys poznat blížící se hrozbu dříve, než se něco stane? Uměl ji překvapit a ohromit do kolen tím, že budeš vědět "na co myslí"?

Opouští tě partnerky? Přestávají se ozývat? 

Problém může být často v sexu. I když si myslíme, že jsme ti nejlepší, opak je často pravdou. Dělal se nedávno průzkum mezi 400 muži okolo 30 let v Austrálii z hlediska jejich mileneckých dovedností. Jejich partnerkám dali vyplnit "hodnocení" a pak to spárovali... A můžů se zeptali, jak si na stupnici od 1 do 10ti (10 je max.) stojí. Žádný z mužů si nedal číslo menší jak 8! Buď to byli všichni hřebci jako sviň* anebo jejich ego mířilo až do oblak. Úsměv jim však rychle zchladnul, když jim prozradili hodnocení partnerek... Průměr byl 3-4 a více jak polovina z partnerek zvažovala rozchod (jen najít lepšího a přeskočit!).

Ano příteli, je to realita. Muži nejsou takovými milenci v průměru, jakými si myslí, že jsou. Ženy jim to totiž nechtějí přiznat a neřeknou jim to narovinu. Proto třetina žen orgazmus hraje a druhá třetina ho se svým partnerem ani nezažila. Je to smutné, ale je to tak.

Chceš-li si ženu udržet, musíš se naučit, jak ji dopřát nejlepší sex v životě! Být pro ni panem Božským, na kterého nedá dopustit. A věř, že se ji už nezbavíš, jak nám napsal jeden klient Vláďa (zdravíme) po tom, co se naučil techniku ZLATÉHO H.Ř.E.B.C.E.

 • Soustředění se na ženy VS soustředění se na sebe?
 • Princip přitažlivosti 80/20 a jak získat její srdce
 • Šťastně nezadaný VS šťastný dlouhodobý vztah
 • Balení žen VS přitahování žen VS svádění žen
 • Milý hodný kluk VS zlý a drsný týpek
 • Vztah s jednou nebo se dvěma?
 • Sex jako cesta k Bohu?
 • Hodnoty opravdového muže a ALFY
 • Metoda DEJ a VEZMI slaví mocný úspěch!
 • Jak si ženu vycvičit k obrazu svému?
 • Taktika absolutního nezájmu loví modelky!
 • Preselekce ze strany žen a jak být v užším výběru?
 • Jak si začít více věřit a vybudovat sebedůvěru?
 • Jak ovlivňuje testosteron tvoji postavu od A do Z?
 • Sexy tělo, výkon, výdrž, délka a TY
 • Tajná metoda jak sbalit kamarádku či kolegyni

A teď přijde TO NEJLEPŠÍ! DEN 2 - WORKSHOP!

Poprvé v historii ČR vám umožníme přímý trénink se spíkry a na domluvených ženách! Ano, zažijete precizně organizované workshopy s odborníky a spoustou žen tak, abyste si vše vyzkoušeli na vlastní kůži a osahali a zažili to v praxi.

Získejte mocné zbraně a nové postupy!

Co je víc než demo situace, praktický trénink v sále a okamžitá zpětná vazba přímo od žen? Jedinečná šance získat jistotu ve všem, co bylo dosud dost zamlžené a znát názor a chování samotných žen! Jen tento den vydá za stovky hodin zkoušení vlastní cestou v terénu! Ušetři čas a zažij to od spíkrů vedenými nácviky živě právě tady! Nikdo jiný toto v ČR nedělá.

Co budeme zlepšovat a trénovat?

 • DOMINANCE - Husté mačo prvky
 • GALANTNOST - Chovej se jak celebrita
 • VEDENÍ - Alfa male leading & pacing
 • DOTÝKÁNÍ se žen - K.I.N.O. eskalace
 • ROZHODOVÁNÍ - prosaď své touhy!
 • ŘEČ TĚLA - Natural body language
 • VYJADŘOVÁNÍ SEXUALITY a touhy
 • KOMUNIKACE, HLAS a projev
 • OSLOVENÍ ŽEN - různá místa a situace
 • PŘEKONÁVÁNÍ TESTŮ od žen (shittesty)
 • MUŽSKÉ SEBEVĚDOMÍ a SEBEJISTOTA
 • TANEC a HRAVOST - okouzli večer ženu
 • OKAMŽITÉ ZVÝŠENÍ TESTOSTERONU
 • MAGICKÉ MOMENTY - k líbání za 5s

Kdy? Již 16 - 17. 9. 2017 v Praze

Cítíte tu touhu být tam a zažít to?

POSPĚŠTE SI! Ceny vstupenek se brzy ještě zvýší!

Rezervujte si své místo ihned a začněte se těšit!a získejte znalosti za MILION! a budete žasnout, jak na ženy!a nic už nebude, jako dřív...dokud jsou ještě místa!

BASIC
3 290 Kč3 990 Kč včetně 21% DPH

 • Vstup do sálu 16.9.
 • Účast na přednáškách
 • Garantované sezení ve střední části
 • Úsměv od našich dívek 🙂
V. I. P.
7 590 Kč12 990 Kč včetně 21% DPH

 • Přednostní vstup do sálu 16. - 17.9.
 • Účast na přednáškách + slidy
 • Účast na workshopu + slidy
 • Sezení v prvních 2 řadách
 • V.I.P. oběd a foto se spíkry
 • Osobní konzultace se spíkry
 • Neperlivá voda + dárek
 • Meet & greet se spíkry
 • Úsměv od našich dívek 🙂

Víte, že tato konference je největší a nejnabitější v ČR a na Slovensku?

"INVESTICE DO SEBE JSOU TY NEJLEPŠÍ INVESTICE V ŽIVOTĚ! "- David Hůrka

Je to pro vás moc? Málo? Čtěte dál...

V zahraničí se podobné akce pohybují v přepočtu kolem 25 tis. Kč. Mnozí odborníci a kolegové nám říkali, že by cenu za akci nastavili na 10 000 Kč. Protože když si uvědomíte, co za "materiál" se vám dostane do rukou a představíte si, jak díky němu můžete "změnit" svůj život o 180 stupňů, má to hodnotu která se snad nedá vyčíslit ani penězi. Kolik stojí šťastně prožitý život? Ideální partner? Správná milenka? Milující manželka? Kolik stojí život v samotě nebo nenaplněných vztazích ve srovnání s "božským" životem, o kterém muži často jen sní? A tak jsme si řekli, že je naší povinností pomoci vám ostatním žít krásnější a naplněnější život po bocích těch vašich pravých. Proto jsme cenu nastavili tak nízko, jak jen to šlo, aby se pokryly náklady a věci s tím spojené. Budeme se na vás těšit a pamatujte - investice do sebe jsou ty nejlepší v životě. Nikdo vám to už nikdy nevezme.

A TEĎ už je to jen na vás...

arrow
CHCI VSTUPENKU EXKLUSIVE A JÍT NA OBA DVA DNY!
arrow

ZÁKONY ATRAKTIVITY 2017 ŽIVĚ
TO JE AKCE, KDE NESMÍTE CHYBĚT!

Na koho se můžete začít těšit? 🙂
Zkušení odborníci se sjedou na jedno místo!

David Hůrka

Ve škole nás neučili, jak rozumět ženám, jak se úspěšně seznamovat, ani jak být šťastní ve vztazích. Informace z médií jsou většinou zcestné. Je alarmující, jak statistiky rozchodů a rozvodovosti rychle rostou. Jelikož se jako kouč 7 let věnuji mezilidským vztahům, seznamování i svádění, měl jsem možnost vidět již u 875 klientů, co by se dalo zlepšit. A dnes tak po letech praxe s vámi sdílím funkční principy, jak být opravdu atraktivním, charismatickým a výjimečným mužem - pro sebe i pro ženy. Zformuloval jsem to jako Zákony Atraktivity.

David Hůrka, kouč, lektor a expert mezilidských vztahů

Mohli jste mě vidět v...

Média

ANO, měl bys tam být! KVŮLI SOBĚ.

Pamatuj, že toto není výdaj, ale investice! Do TVÉHO života.
Hledal si ultimátní návod a nej poměr cena/výkon? Buď tam!

David Hůrka David Hůrka, AkademieFlirtu.cz

„Ženy se staly mou velkou vášní! Ano, dokážu o sobě prohlásit, že miluji ženy, a to bez jakéhokoliv rozdílu. A nyní cítím, že mým posláním je své vědomosti  předávat mužům dál, aby nemuseli dělat stejné chyby a případně tak dlouho tápat jako já.”

Na této unikátní konferenci roku se naučíte a získáte:

 • Prozradíme vám narovinu, co je a co není pro ženy atraktivní.
 • Získáte novou sílu věřit v sebe! Spoustu inspirace a tipů.
 • Naučíme vás, jak být atraktivními pro ženy za denních situací.
 • Vyzkoušíte si, jak je jednoduché ženu oslovit a pozvat na rande.
 • Uděláme z vás lepšího člověka, po kterém začnou ženy toužit.
 • Dozvíte se novinky z oboru a rozšíříte své znalosti a dovednosti.
 • Pochopíte, jakou moc mají hormony a jak je můžete sám upravit.
 • Porozumíte znakům pravého muže. Zlepšíte svou sebedůvěru.
 • Stanete se atraktivnějším mužem, který ví co chce a jde si za tím.

A samozřejmě se 100% dozvíte...

 • Přesné tipy co se sebou dělat, jak se změnit a proč.
 • Ukázkové situace a příklady jak to uvedete do praxe.
 • Pěkně si vše budete moci zkusti na sexy asistentkách!

* Změna spíkrů a tematických bloků vyhrazena

Rezervujte si své místo ihned a začněte se těšit!a získejte znalosti za MILION! a budete žasnout, jak na ženy!a nic už nebude, jako dřív...dokud jsou ještě místa!

BASIC
3 290 Kč3 990 Kč včetně 21% DPH

 • Vstup do sálu 16.9.
 • Účast na přednáškách
 • Garantované sezení ve střední části
 • Úsměv od našich dívek 🙂
V. I. P.
7 590 Kč12 990 Kč včetně 21% DPH

 • Přednostní vstup do sálu 16. - 17.9.
 • Účast na přednáškách + slidy
 • Účast na workshopu + slidy
 • Sezení v prvních 2 řadách
 • V.I.P. oběd a foto se spíkry
 • Osobní konzultace se spíkry
 • Neperlivá voda + dárek
 • Meet & greet se spíkry
 • Úsměv od našich dívek 🙂

POZOR: Ceny vstupenek vyletí ještě výše vzhůru! Ušetřete!

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO DNES,
NEŽ SE CENY VSTUPENEK ZVÝŠÍ.

Místo konání konference roku 2017

Úžasné místo ve 4 **** Wellness Hotelu STEP v Praze, v blízkosti MHD, metra i parkoviště.

Máte otázky? Nejčastější z nich jsou...

Nenaleznete-li níže co vás zajímá, velmi rádi vám odpovíme na e-mailu david@zakonyatraktivity.cz. Jsme tu pro vás.

 • Q.Pro koho seminář je a není?

  A.Je pro všechny lidi, kteří se chtějí rozvíjet a dozvědět se, proč zkrátka nemají takovou atraktivitu pro ženy jako jiní a co s tím konkrétně dělat. Život je totiž cesta. A na semináři se dozvíte jak po ni jít, abyste byli atraktivními a magneticky jste ženy začali přitahovat.

  Seminář není pro lidi, kteří chtějí ženy jen využívat a ubližovat jim – takoví jedinci se prosím nepřihlašujte, děkujeme.

 • Q.Cena je pro mě vysoká...

  A.Chápeme, že to nestojí jako rohlík. A ani nechceme, aby to mělo hodnotu rohlíku. Peníze jsou ostatně jen výměna hodnoty. To co se na semináři dozvíte totiž dalece předčí částku, kterou za lístek zaplatíte. Předáváme vám na akci vědomosti za více jak 125 tisíc. Vyčíslit se to však přesně nedá, protože si položte otázku – jakou hodnotu pro mne má život prožitý šťastně po boku milovaných žen či té jedné pravé? Je to nejspíše nevyčíslitelné. A tak cena vstupného je v porovnání s tím symbolická.

 • Q.Kde se akce koná?

  A.Hlavní Město Praha. Přesné místo kongresového sálu vám bude sděleno po zakoupení vstupenky. Chráníme tak vás i nás před nežádoucími lidmi a bulvárními novináři.

 • Q.Jak mohu zakoupit vstupenku?

  A.Klikněte na zelené tlačítko “rezervovat místo”. Pak vyplňte přihlašovací formulář na konferenci a zaplaťte na další stránce na platební bráně “GOPAY” vstupné. Celý proces platby je šifrován a zabezpečen.