Odhal na webináři "neprůstřelný" postup

Jak zažít nejlepší rok života po boku žen či té jedné pravé!

Přichází rok 2019 a je potřeba se na něj připravit! Chceš mít něco, co se ti letos nepovedlo? Rád bych našel žhavý vztah? Nebo měl rajcovní milenku, kterou ti bude každý chlap závidět?

-
Days
-
Hours
-
Minutes
-
Seconds

* Přes 293+ lidí si rezervovalo již místo před Vámi *

Vysílám večer ve 20:00 

people profiles

Přihlášeno 293 účastníků, kapacita jen pro 500 lidí. 

✔️ Příklady z dlouholeté praxe největšího svůdníka, jakého kdy ČR zažila! ✔️ Co teď funguje na ženy nejvíce a jak toho využít? Novinky pro rok 2019 ✔️ Jaká 1 věc má největší efekt na nezadané!? Co funguje jak "nápoj lásky"? ✔️ Jak se stát tím bájným MAGNETEM na ženy a přimět je, aby tě dokonce balily i ony samy!? A to i v práci, v MHD či na výletě s přáteli? To si zamiluješ! ✔️ Co se potřebuješ naučit a v čem zdokonalit, abys byl tak neodolatelným jako týpek na fotce výše? Na čem stojí tvá mužská ATRAKTIVITA a jak ji zvýšit?

Dozvíš se know-how, které jsem si nechával až pro speciální příležitost :)

Nejdůležitější věc JAK ZABODOVAT 

Co bude "in" v roce 2019 pro ženy? 

Každý rok se trochu mění. Někdy už ohrané hlášky nefungují a jsme spíše za trapáky. Co bude fungovat a proč v následujícím roce?  

Jak v zěně zanechat pocit, že Tě musí prostě mít?  

Harém či tu pravou? Ale JAK "nejlíp" ZAČÍT? Co funguje? 

David svůdník Hůrka, host Show Jana Krause, celebrita Blesku, Ti řekne návod i tipy.  

"Chceš-li mít, co jsi nikdy neměl, pak se nauč něco, co jsi nikdy neznal.", David 

Proč to dělám? Protože jsem sám dlouhou dobu selhával. Nechápal, proč mě stovky žen odmítaly. A znova... a znova. Až jednou se to zlomilo! A po pár měsících mě doslova žačaly ženské "žrát". Dnes mám šťastný vztah a partnerku snů. A tak cítím, že bych měl pomáhat chlapům k životní proměně tak, jako se to povedlo mě. Sdílet to, co mění životy. Zkrátím Ti cestu jak "být šťastným chlapem" a užívat si žen naplno.

Pokud to prošvihneš, připravíš se o nejlepší věci z celého roku, které jsem si nechával na speciální vánoční časy. Chyť si místo tlačítkem a dej upomínku do mobilu. Byla by škoda se připravit o know-how. Říká se: "Když dávají, ber!"