Začni magický rok 2021 POŘÁDNOU inspirací a buď JEŠTĚ LEPŠÍ!

"Osobní růst začíná od žen. Pomůžeme ti u nich uspět!"

"Investice do sebe a svého rozvoje jsou přeci tou nejlepší investicí vašeho života", říká Waren Buffet.

Využij novoroční nadílky,
dokud je ještě čas.

KRÁLEM ŽENSKÝCH SRDCÍ - V.I.P. akce

Již 16-18. dubna 2021 v Praze (pátek až neděle večer)

To nejlepší od Davida Hůrky a jeho týmu ve 3 nabitých dnech!


Proč je 93% žen schopno svého partnera na místě podvést, když narazí na opravdového alfa samce?
 A jak se takový alfa samec odlišuje od drtivé většiny všech mužů? Pochopte to a zažijte proměnu v hustého muže na tomto unikátním tréninku. Váš svět žen se naprosto diametrálně změní! Z kamarádek budete umět udělat milenky. A z neznámých žen  partnerky!

Král ženských srdcí, tedy skutečný alfa samec, je muž, co přesně ví, jak ženy fungují na vnitřní úrovni. Jaké vzorce myšlení je pohání, jak pracují jejich emoce, jaké ženy mají potřeby, a zároveň ví, jak jim je naplnit. Král ženských srdcí nejen že ví, jako to i umí, a využívá to v momentech, kdy chce konkrétní ženu získat. Obohatí ji její život tím, že bude s ním. Král ženských srdcí si ženy vybírá a umí si je užívat.

Zažij ultimátní V.I.P. trénink v podání několik TOP koučů a navždy se změní tvůj pohled na svět a schopnost si ženy získat. Staneš se doslova MAGNETEM, který je začne přirozeně přitahovat = králem ženských srdcí. 

Na tomto tréninku zažiješ desítky žen v rámci cvičení uvnitř, stejně jako desítky dalších při zlepšování v terénu. Po celou dobu u tebe bude k dispozici kvalifikovaný kouč svádění, který ti přesně řekne nejen zpětnou vazbu, jako i co udělat jinak, lépe, a zlepšit tvoji "hru". Chceme, abys za 3 dny zažil lepší posun ve svém životě ve vztahu k ženám, než za 30 let před tím. Ano, je to vysoký závazek a ambiciózní cíl. A my jsme muži, co drží slovo.

Ukážeme ti, jak být více dominantním mužem. Sebevědomějším. Stylovějším. A pořád sám sebou. I jak být skutečným lídrem, za kterým se ženy budou ohlížet a prosit ho, aby jim věnoval chvilku svého času a pozornosti.

Pochopíš jak na hluboký vztah i jak mít úspěch v 95% všech rande díky exkluzivnímu know-how principů rande 3.0. A máš-li chuť na milenku, bude se ti velmi líbit postup od A do Z, jak ji nejen získat, jako i udržovat, a rozšířit na více žen současně. Můžeš je pak střídat podle chutě a libosti, jako si ony střídají své kalhotky v průběhu týdne, budeš-li chtít. Je to jen o TOBĚ, co si z tréninku vybereš. Protože tady dostaneš MAXIMUM, že už nelze v ČR získat více, tak hustá to bude akce.

Tento ultimátní V.I.P. trénink je jen jednou ročně a pro omezenou skupinu mužů. Ještě je několik posledních volných míst, proto máš-li chuť zažít něco EXTRA, ber okamžitě místo, než bude vyprodáno.

P.S. Máš to i s ubytováním v luxusním 4-5 kvězdičkovém ***** hotelu v centru Prahy se snídaní v centru, kde bude akce probíhat celé 3 nabité dny. Doporučujeme vzhledem k velké časové náročnosti tréninku na start a konec. Můžeš si pak své úlovky odtáhnout i na pokoj 😉

VERZE S UBYTOVÁNÍM V HOTELU

Celková cena: 19 920 Kč 
Dnes jen: 12 990 Kč

(včetně ubytování na 2 noci se snídaní v ceně)

CHCI NA TENTO TRÉNINK »

VERZE BEZ UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Celková cena: 17 920 Kč 
Dnešní cena: 10 990 Kč

(bez ubytování - zajišťuje si každý sám)

CHCI NA TENTO TRÉNINK »

Staň se dnes MAGNETEM NA ŽENY.

Speciální akce na celý ONLINE trénink Zákony Atraktivity PREMIUM! Tento systematický video-trénink ti rychle a snadno předá ověřené techniky co fungují a vše, co potřebuješ k tomu vědět, abys byl o 300% atraktivnějším mužem už za pár měsíců. Chceš jim být?

Tento systematický trénink se skládá z 5 modulů a 15 lekcí, kde se podíváme na všechna témata do hloubky a zažiješ přerod ve výjimečně atraktivního muže. Žádná teorie. Praxe ověřená v reálu na českých ženách! David Hůrka, guru svádění a seznamování v ČR, má za sebou více jak 10 000 hodin v terénu. Můžeme ho tak právem nazývat mistrem. Naučí Tě vše, co potřebuješ vědět a znát v desítkách videí.

 • Modul 1 - Vnitřní proměna v opravdového muže

  První blok se celý zabývá vaší vnitřní proměnou v opravdového muže. To je váš základ k alfa-chování, hodnotám a stylu života pravého chlapa. Naučíte se všem prvkům “vůdců”, které ženy tolik milují a obdivují.

 • Modul 2 - Znaky přirozené přitažlivosti

  Druhý blok se věnuje znakům přitažlivosti. Dobrou zprávou je, že je dokázáno, že znaky přitažlivosti se dají získat, vybudovat a pracovat neustále na nich. A proto vám řeknu co máte přesně a jasně udělat, abyste byli vysoce přitažlivými muži. Trvale.

 • Modul 3 - Praktická aplikace

  Třetí blok je o tom,  jak to celé uvést do praxe. Zde vám prozradím jak bravůrně umět navazovat vztahy a s lehkostí a přehledem se seznamovat v jakýchkoliv situacích a místech a být tam pro ženu atraktivním mužem číslo jedna. Ukážeme si plno ukázek na asistentkách, příkladů komunikace i dotýkání.

 • Modul 4 - Tah na branku

  Čtvrtý blok je o tom, jak dotahovat věci do konce a skončit se ženou tam, kde si přejete;-) Tedy jak neskončit jen v roli kamaráda, ale buď přítele nebo milence. Je to poměrně snadné a každý to pochopí a dokáže. Je třeba to naučit a rozdělanou práci dotahovat do konce a mít výsledky jaké chcete!

 • Modul 5 - Hloubka vztahu

  V pátém bloku se zaměříme na prohlubování vztahu, ať mileneckého tak dlouhodobého. Znám spoustu prima věcí, které fungují a vaše vztahy dostanou zcela novou dimenzi. Naučíte se dodat do vztahu jiskření, vášeň, vzrušení, divoký sex… a hlubokou důvěru mezi vámi. Ať žijí šťastné vztahy.

Lektoři vědí jak naučit, jdou za svým (resp. mým) cílem a dokážou pořádně vyhecovat. Na kurzu jsem dělal věci, které bych si před tím ani teoreticky nedokázal představit, že bych je udělal. Zeptali jste se někdy na ulici obyčejné dívky, jestli by s vámi měla sex? Cvičili jste na václaváku kliky do půl těla? I toto je individuální přístup lektorů a výstup z komfortní zóny, který má víc než smysl. Díky lektorům jsem si jistější, nebojím se zeptat nebo ozvat, když se mi něco nezdá. Nejsem ten, který sedí vzadu a tiše mlčky poslouchá.

Tomáš Novotný
Tomáš Novotný

Je toho hodně? Tak o to hlubší bude tvá proměna!
A dnes navíc získáš i tyto skvělé BONUSY!

 • Bonus 1 - Mimořádně efektivní komunikace díky NLP

  V této lekci vám Master NLP expert poví jak prohloubit důvěru při seznamování. Jak snadněji navázat hlubší poznávání mezi mužem a ženou. Zkrátka jak mít vše o dost snažší. A zlepšit své vystupování a komunikaci!

 • Bonus 2 - Jak to vše uvést do praxe z ženského pohledu

  V této lekci vám jedna zkušená žena poví, jak to celé uvést do praxe. Jak být velice atraktivním mužem pro druhé pohlaví (a to hezky vše z úst atraktivní ženy). Jen praktické věci, které hned můžete aplikovat do svého vlastního života. Troufám si říci, že jen toto dlouhé nabité video má hodnotu celého kurzu!

 • Bonus 3 - Pracovní sešity ke každé lekci s úkoly

  Připravili jsme pro vás 15 pracovních sešitů, abyste svou proměnou 100% prošli a dokázali to. Máte v nich připravené úkoly na celý týden, které vás enormně posunou.

 • Bonus 4 - Neomezený přístup k otázkám a odpovědním na 1 rok

  Získáte možnost pokládat své otázky k jednotlivým lekcím přímo na experta, který vám na vše odpoví.

Chceš celý trénink získat? Mít k němu ihned přístup?

Pak Tě určitě potěší, že právě teď během novoroční akce máš 66% slevu.
Hodnota všech částí tréninku a bonusů je přes 15 tisíc korun.

Tvá cena je tak o dost nižší, přesto není a nemůže být zdarma.

David si tento trénink cení jako své nejlepší mistrovské dílo, které kdy spatřilo světlo světa. Obsahuje totiž všechno, co správný muž potřebuje k seznamování a svádění žen vědět. Od A do Z. Jako recept z kuchařky. Tady však není nuda jako při vaření. Tady to uvidíš ve videích přímo na jeho sexy asistentkách!

Cena tréninku je dnes tak na místo 15 tisíc pouze necelých 5 tisíc včetně daní a poplatků státu. A to je částka, která je vyhozená za 2 noci v privátu a nevede ke změnám v životě... Jenže s tímto tréninkem si můžeš najít normální ženské, které tě budou chtít a budou o tebe bojovat! Budeš si vybírat ty a ne ony. Poznej, jaké je to cítit opravdovou a hlubokou lásku a vášnivý sex. Vstup do tréninku ihned a získáš k němu okamžitý a doživotní přístup!

Jednorázově 15 220 Kč  4990 Kč (+ dph)

(nejvýhodnější, přístup k online tréninku non-stop 24/365)

ANO, CHCI TOHLE VŠE INHED DNES ZÍSKAT!
 • Name
  Bude mi ctí ukázat ti cestu ke šťastnějšímu a naplněnějšímu životu. Pomoci ti být atraktivnějším mužem a vyvarovat se častých chyb, které jsem kdysi udělal já. Předat ti tajemství opravdové mužské atraktivity. Těším se na tebe v tréninku.
  David Hůrka autor tréninku Zákony Atraktivity

Anebo můžeš chytit super-akční balíček,
ve kterém najdeš on-line trénink a živý trénink.
DOPORUČUJI. Dá Ti to nejvíce ze všeho.

ŠŤASTNOU RUKU PŘI ROZHODOVÁNÍ.

Když se rozhodneš správně,
může se rok 2021 stát tím nejkrásnějším
rokem TVÉHO života. Je to na TOBĚ!

VYPLŇTE NYNÍ SVOU PŘIHLÁŠKU!
A učiňte rok 2021 tím nej rokem života!

shadow-ornament

Tomáš Novotný Tomáš Novotný

Díky Davidovi jsem si jistější, nebojím se zeptat nebo ozvat, když se mi něco nezdá. Nejsem ten, který sedí vzadu a tiše mlčky poslouchá. Jsem ten, co chce na sobě neustále pracovat a posouvat se kupředu.

Vojtěch Pokorný Vojtěch Pokorný

Změnu díky Davidovi jsem zaznamenal přímo raketovou. Jak se ženskými, tak i stím, že jsem si posílil svou rebelskou náturu. Odhodlání, motivaci, objevil a upevnil jsem si svoje velké cíle a nástroje. Našel jsem i své slabé stránky a uvědomil jsem si, že nemá smysl se bát zkoušet cokoli nového. Další důležitá věc je, že ženy vedu nyní já a užívám si to.

Akademie Flirtu