Nejpokročilejší trénink v ČR, jak se proměnit v MAGNET NA ŽENY!

Nejznámějšího českého kouče na seznamování, svádění a atraktivitu - Davida Hůrku - znáte např. z...

Média

A tak vám dnes David přináší exkluzivní pokročilý trénink, abyste se mohli bleskově posunout...

KRÁLEM ŽENSKÝCH SRDCÍ - V.I.P. akce

Již 2 - 4. 6. 2023 v Praze (pátek až neděle podvečer)

To nejlepší od Davida Hůrky a jeho týmu ve 3 nabitých dnech! Tímto tréninkem by měl projít každý chlap!

 "Ty vole, mě to tak nakoplo, že přestávám hulit. Jste fakt hustý!!!"
Mirek

Proč je 93% žen schopno svého partnera na místě podvést, když narazí na opravdového alfa samce? A jak se takový alfa samec odlišuje od drtivé většiny všech mužů? Pochopte to a zažijte proměnu v hustého muže na tomto unikátním tréninku. Váš svět žen se naprosto diametrálně změní! Z kamarádek budete umět udělat milenky. A z neznámých žen  partnerky!

Král ženských srdcí, tedy skutečný alfa samec, je muž, co přesně ví, jak ženy fungují na vnitřní úrovni. Jaké vzorce myšlení je pohání, jak pracují jejich emoce, jaké ženy mají potřeby, a zároveň ví, jak jim je naplnit. Král ženských srdcí nejen že ví, jako to i umí, a využívá to v momentech, kdy chce konkrétní ženu získat. Obohatí ji její život tím, že bude s ním. Král ženských srdcí si ženy vybírá a umí si je užívat.

Zažij ultimátní V.I.P. trénink v podání několik TOP koučů a navždy se změní tvůj pohled na svět a schopnost si ženy získat. Staneš se doslova MAGNETEM, který je začne přirozeně přitahovat = králem ženských srdcí. 

Na tomto tréninku zažiješ desítky žen v rámci cvičení uvnitř, stejně jako desítky dalších při zlepšování v terénu. Po celou dobu u tebe bude k dispozici kvalifikovaný kouč svádění, který ti přesně řekne nejen zpětnou vazbu, jako i co udělat jinak, lépe, a zlepšit tvoji "hru". Chceme, abys za 3 dny zažil lepší posun ve svém životě ve vztahu k ženám, než za 30 let před tím. Ano, je to vysoký závazek a ambiciózní cíl. A my jsme muži, co drží slovo.

Ukážeme ti, jak být více dominantním mužem. Sebevědomějším. Stylovějším. A pořád sám sebou. I jak být skutečným lídrem, za kterým se ženy budou ohlížet a prosit ho, aby jim věnoval chvilku svého času a pozornosti.

Pochopíš jak na hluboký vztah i jak mít úspěch v 95% všech rande díky exkluzivnímu know-how principů rande 3.0. A máš-li chuť na milenku, bude se ti velmi líbit postup od A do Z, jak ji nejen získat, jako i udržovat, a rozšířit na více žen současně. Můžeš je pak střídat podle chutě a libosti, jako si ony střídají své kalhotky v průběhu týdne, budeš-li chtít. Je to jen o TOBĚ, co si z tréninku vybereš. Protože tady dostaneš MAXIMUM, že už nelze v ČR získat více, tak hustá to bude akce.

cubina

Co Tě na tomto pokročilém BootCampu svádění čeká?

 • Pochopení JAK ŽENY MYSLÍ a proč jednají jak jednají + jak toho využít
 • Cvičení pro PROHLOUBENÍ MUŽSKÉ POLARITY, síly a energie (probuzení alfa-samce)
 • Nejosvědčenější tipy pro verbální a neverbální komunikaci se ženami
 • Detailní přehled všech ženských indikátorů zájmu (IOI) + živé ukázky + nácvik
 • Detailní pohled jak rychle vybudovat se ženou DŮVĚRU (prohloubit rapport)
 • Pokročilé techniky sexuální eskalace samotného SVÁDĚNÍ (seduction proces)
 • Nácvik pokročilých magických momentků na parketu, u baru a v restauraci
 • Kompletní know-how jak nejrychleji svádět v KLUBECH, BARECH a DISKOTÉKÁCH
 • Pokročilé cvičení na zvýšení sebevědomí pomocí NLP programování mysli
 • Zasvěcení do tzv. NATURÁLNÍHO PŘÍSTUPU získávání žen (jak to dělají alfa-samci)
 • 1x svádění v pražských barech a TOP klubech, jedinečný zážitek + instruktor
 • 1x oslovování na ulici a v obchodech a obchodních centrech + instruktor
 • Nejlepší tipy jak být DOKONALÝM MILENCEM a zpestřit si sex
 • Jak si ženskou udržet, aby nezahýbala a byl jsi pro ni číslo 1
 • Technika VĚDOMÉHO MILOVÁNÍ, aneb mnohem silnější orgazmus pro oba!/li>
 • RANDE 3.0, aneb jak to udělat aby každé rande vyšlo tak jak chcete;-)
 • Techniky emocionální bondage. Vytvoříte důvěru a závislost na vás.

A jestli si myslíte, že je to vše... nechte se překvapit! 😉

A jaká je cena?

Pokud bys chtěl na takový trénink mimo republiku (jsme tu jediní kdo něco takového jako je tento trénink dělá), vyjde tě to např. v Anglii, Německu či Chorvatsku na částku okolo 50 000 až 110 000 Kč. Je to proto, že jsou to výjimečné znalosti, které se běžně neučí a proto je taky 98 procent chlapů tam, kde je.

Je velkou výjimkou, že se pár lidí na světě dostane v pochopení žen a procesů svádění a psychologie tak daleko a zároveň to učí další. Většinou totiž když už nějaký "alfa" na to přijde, najde si hned atraktivní modelku a s tou stráví svůj život, nepodělí se s tím s ostatními "jak to udělal". Protože ti chci pomoci a beru to jako své poslání, dělám to i přes to, že již 6 let žiju ve šťastném dlouhodobém vztahu se svou partnerkou.

Takže znovu - tyto intenzivní tréninky o rozsahu zhruba 33-35 hodin tréninku + praxe + zkoušení na desítce našich dívek + podpora a feedback od mých vytrénovaných koučů a mě samotného, by tě jinde v Evropě či USA vyšly s letenkou na průměrných 50 000 až 110 000 Kč. Hodnota je obrovská, přemýšlej o tom.

"Na kurzu svádění se mi otevřel nový obzor znalostí a dovedností, jak oslovovat ženy a pracovat s nimi, spousty zajímavých poznámek, zajímavých přednášek a zábavy." František Složil

Osobní vzkaz od Davida:

Svádění a seznamování se věnuju profesionálně už 11 let. Oslovil jsem přes 12 tisíc žen. Měl několik stovek rande. Objevil se v médiích jako je Blesk, Instinkt, TV Prima i v rádiích. Na Youtube mě vidělo přes 1 500 000 lidí. Mými tréninky a kurzy prošlo za poslední léta přes čtyři tisíce mužů z celé republiky. Proč myslíte, že si mě pozval do své televizní show i sám Jan Kraus?

david
VÝSLEDKY. VÝSLEDKY. VÝSLEDKY. Proto ke mně všichni chodí, učí se a snaží se zkopírovat, jak to dělám. Na této luxusní V.I.P. akci, která je opravdu jedinou nejpokročilejší v roce, získáš ke všemu ZKRATKU. K ženským srdcím, k jejich klínům i tomu, po čem jsi jako chlap toužil. Více jak 33 hodin se mnou a mým týmem lektorů a desítkou sexy asistentek ti změní život tak, jak ho znáš. Otevřou se ti příležitosti, o kterých jsi ani nesnil. VÍTEJ DO SVĚTA ŽEN A JEJICH SMYSLNOSTI!

Těším se právě na Tebe chlape. Bude to jízda!

david-medailonek

David_H_rka_Signature_LR

David Hůrka, kouč a lektor

Expert na mezilidské vztahy
Autor tréninku Zákony Atraktivity


P.S. Garantuji Ti nezapomenutelný víkend, který jen tak nic nepřebije. Otevírám oči mužům v tom, co je až možné a jak rychlou proměnu u sebe mohou zažít. Rozhodnutí je však na Tobě. Chceš být přitažlivějším? Oblíbeným u žen? Mít milenku či tu jednu pravou a mít ji věrnou? Rozhodni se!

Tento ultimátní V.I.P. trénink se koná už naposled (dnes jsem šťastně ženatý) a pro omezenou skupinu mužů.

Zbývá mi tak pár posledních volných míst pro ty, kdo nechtějí jít cestou "pokus omyl selhání" ale chtějí mít vyšlapanou zkratku jak snadno u žen zvítězit. Proto máš-li chuť zažít něco EXTRA, ber okamžitě místo, než se vyprodají.


Varianta A)

S ubytováním ve 4 hvězdičkovém hotelu v Praze se snídaní a parkováním zdarma, kde bude akce probíhat celé 3 nabité dny. Doporučujeme vzhledem k velké časové náročnosti tréninku.

Varianta B) 

Bez ubytování, bez snídaně, bez parkingu. Je to sice levnější, ale chceš-li být fakt král, doporučujeme zainvestovat i do královského apartmá a užít si celou akci třeba přes noc ve dvou vzhledem k bohatým možnostem seznámení při tréninku 😉

Kolik to koštuje?
(rezervuj dnes, ušetříš)

VARIANTA A (už jen 4 místa):

21 920 Kč

14 990 Kč

(S luxusním ubytováním, snídaní a parkingem)

Kapacita míst je omezená pro více individuální přístup.

VARIANTA B:

19 920 Kč

11 990 Kč

(Varianta bez ubytování)

Kapacita míst je omezená pro více individuální přístup.

Všechny poplatky a DPH zahrnuto 🙂

Prostě rezervuj, přijeď a užij si to! Bude to jízda!

Již 2 - 4. 6. 2023 v Praze (pátek až neděle večer)

Přihlásit v akci a ušetřit tisíce... ⏰

Co říkají chlapi, co tento trénink zažili?

 • Jiří H.
  „Ještě jednou díky za skvělý víkend, který mi moc pomohl a dodal mi spoustu energie. Můžu říct, že tímhle víkendem začala nová etapa mého života. Všechny rady, které jste mi dali, jsem si vzal k srdci a stouplo mi hodně sebevědomí.“
  Jiří H.
 • Michal N.
  „V pátek jsem se sešel se svou bejvalkou:) A použil nějaké to kinování, NLP, vaše taneční otočky u ní v bytě a výsledek se dostavil:-D. Bylo to super a dopadlo to jak jsem si představoval, ale to jsem ještě nevěděl, že je to teprve začátek:-). Na sobotu jsem si domluvil schůzku s tou holkou co jsem s ní tancoval v Lucerně. A použil s ní vaší tajnou techniku. Moc jsem nevěřil, že to bude fungovat, ale opravdu to funguje. Bomba:-D A tak jsme si to užili nejen ten večer, ale i druhý den ráno, kdy se vracela zpět. Kam směruje mé dík vám oběma i vaším hostům a dívkám za otevření očí do tajemství svádění.“
  Michal N.
 • Vláďa
  „Opět maximální energie od lektorů, asistentek i hostů, mnoho informací a dobrá pařba!“
  Vláďa
 • Václav K.
  „Výstup mimo komfortní zónu a skvělé vstupy od Radka. Parádní energie a přímost od Davida. „
  Václav K.
 • Jiří
  „Super víkend, super zážitek, skvělí lidé. Dík za to, že jsem se mohl zúčastnit. „
  Jiří
kolaz-b4

Časté otázky a odpovědi k tomuto tréninku...

Myslím, že když mám přítelkyni či ženu, tak to není vhodné…

Právě naopak! Pochopíš jak se ženou správně zacházet, vneseš více vášně do vašeho vztahu a prohloubíš své mužství. A ona s Tebou zůstane tak dlouho jak jen budeš chtít a začne si Tě více vážit!

Tak daleko ve svádění nejsem, nejsem si s přihlášením jistý…

Od toho dělám tuhle akci pro uzavřenou skupinu mužů, aby se posunuli! Samo nikdy nic nepřijde. Důležité je jít do akce, zúčastnit se a skrze spoustu hodin praktických cvičení a nácviků na asistentkách získáš jistotu. Garantujeme ti, že toho nebudeš litovat!

Nemám teď ani 15 tisíc, abych si to mohl dovolit…

Proto Ti teď vycházím vstříc s tím, že dnes stačí zaplatit jen zálohu a zbytek doplatit při registraci na akci. Pokud je i to pro tebe příliš, můžeš nám zkusit poslat individuální dotaz s návrhem a my to zvážíme. Chceme Tě totiž podpořit!

Jak je to s ubytováním?

Výuka bude probíhat přímo v největším sále v suterénu v hotelu, speciálně odhlučněným, a několik pater nad sálem jsou dvoulůžkové pokoje s úžasným výhledem na celou Prahu. Ubytování je již v ceně u varianty s ubytováním vč. všech poplatků v rámci ceny kurzu! Navíc i bohatá snídaně a úklid pokoje každý den. WIFI v celém areálu hotelu i na pokojích.

Chceš-li mít skutečně výborné výsledky u žen, zažij proměnu ve 3 dnech. Změní se hodně!