ZÁKONY ATRAKTIVITY 2016 ŽIVĚ

Největší akce tohoto roku pro opravdové muže.

Tajemství OPRAVDOVÉ atraktivity ODHALENO

POZOR - VĚNUJTE NEJPRVE 2 MINUTY TOMUTO VIDEU

Mohli jste mě vidět v...

Média
David Hůrka

Ve škole nás neučili, jak rozumět ženám, jak se úspěšně seznamovat, ani jak být šťastní ve vztazích. Informace z médií jsou většinou zcestné. Je alarmující, jak statistiky rozchodů a rozvodovosti rychle rostou. Jelikož se jako kouč 7 let věnuji mezilidským vztahům, seznamování i svádění, měl jsem možnost vidět již u 875 klientů, co by se dalo zlepšit. A dnes tak po letech praxe s vámi sdílím funkční principy, jak být opravdu atraktivním, charismatickým a výjimečným mužem - pro sebe i pro ženy. Zformuloval jsem to jako Zákony Atraktivity.

David Hůrka, kouč, lektor a expert mezilidských vztahů

ZÁKONY ATRAKTIVITY 2016 ŽIVĚ
TO JE AKCE, KDE NESMÍTE CHYBĚT!

Již 17 - 18. 9. 2016 v Praze

Co vás na semináři čeká? Co se vše dozvíte?
V čem všem vám zcela otevřeme oči?

shadow-ornament

fade-leftfade-rightPROGRAM SEMINÁŘE

1 blok: Bohem nočního života

Mistr svádění David Hůrka odhalí postupy, jak se stát doslova BOHEM nočního života ve společnosti žen. JAK u nich MÍT 100% ÚSPĚCH. V čem je kouzlo výjimečné přitažlivosti. Co funguje, co udělat, co říci a jak se chovat a dotýkat. Jak být díky tomuto postupu ZA KRÁLE jakéhokoliv VEČERA a skórovat. U baru, na párty, na večírku, plese, diskotéce i v hospodě na pivku. Budete si užívat a říkat ráno u holky vždycky YEEEES opět to vyšlo!

David Hůrka v show Jana Krause v TV Prima

David Hůrka v show Jana Krause v TV Prima

2 blok: Staň se hustým mužem!

Expert na mužskou sílu Radek Karban, autor tréninku Síla Sebevědomí, trenér Mužské Energie, prozradí postup, jak se změnil z nesebevědomého muže na silného chlapa. Jak začít vyzařovat MOHUTNOU mužskou energii kolem sebe, nabíjet se a proměnit se v lovce. Zlepšíte svou sebedůvěru a cílevědomost. Vaše cíle se začnou rychle přibližovat. Objevte cestu k tomu, abyste si jednoho dne mohli říkat "jsem fakt hustým mužem a ženy mě žerou!".

3 blok: Na ženy galantně a se stylem

Proč je důležité mít svůj styl a jak si ho vybudovat? Jak podtrhnout svůj styl správným oblečením? Kde ho sehnat a neutratit desetitisíce? Tak na to se zaměří expert na vizáž a galantnost Ondřej Němec, který přímo pracuje v tomto módním průmyslu jako poradce. Poví vám detaily, které hrají význam a co je zbytečné řešit. Dostanete fígle jak působit jako celebrita... Cítíte touhu udělat na kolegy, kolegyně, přátele a ženy co chcete opravdový dojem?

4 blok: Kouzlo přirozené přitažlivosti

Guru chlapského naturálního přístupu Vojtěch Kozelka rozdrtí představy, že ženy se balí milou formou. Naopak pochopíte, jak být sám sebou a svým přirozeným talentem jenž má každý okouzlíte ženu jako by ji zhypnotizoval hypnoterapeut. Povíme si základy přirozené "hry" a jak mít úspěch u 8mi z 10 žen.

5 blok: Věda, chemie a tvá atraktivita

Oblíbený český spíkr Petr Pospíchal vám ve své přednášce názorně ukáže, jak hormony brutálně ovlivňují naši úspěšnost u žen. A jak je můžeme "tunit", abychom voněli pořádně chlapsky a ženy to milovaly. Jak si zvednout svůj testosteron, serotonin i endorfiny a cítit se jako KING. Prostě skvěle! A to se přirozeně projeví na tom, jaké máme u žen úspěchy a jak se hlavně ony skvěle cítí přímo s námi!

6 blok: Co mě odradí už na prvním rande!

Jindra Juhasová rozebere do detailu vše, čím můžete zabít každé rande. Co jsou nejvhodnější témata? Na jakých prvcích u vaší image záleží a na jakých nikoliv? Platí muž nebo oba? Kam jít? Jak ženu urazit? Jak ji dát najevo, že se vám líbí a chcete s ní mít něco víc? Do puntíku mrkneme na prohřešky i skryté neznámé chyby, o kterých nikdo dosud ani nevěděl. Jindra vám ukáže, čím holce otevřete srdce a vyvoláte touhu "toho chci!".

7 blok: Systematické budování mužské přitažlivosti a charizma

Jaký vliv má naše chování na dojem atraktivity ze strany ženy? Jak subkomunikovat naše záměry a dávat charizma najevo? K čemu všemu lze využít naši vnitřní hru - innergame a vnitřní sílu - inner power v běžném životě? To vše a mnohem více poví guru oboru Petr Hoffman a dá vám strategii, jak vytvořit systém aplikace trvale udržitelného charizma v běžném životě.


A teď přijde TO NEJLEPŠÍ! DEN 2 - WORKSHOP!

Poprvé v historii ČR vám umožníme přímý trénink se spíkry a na domluvených ženách! Ano, zažijete precizně organizované workshopy s odborníky a spoustou žen tak, abyste si vše vyzkoušeli na vlastní kůži a osahali a zažili to v praxi.

Získejte mocné zbraně a nové postupy!

Co je víc než demo situace, praktický trénink v sále a okamžitá zpětná vazba přímo od žen? Jedinečná šance získat jistotu ve všem, co bylo dosud dost zamlžené a znát názor a chování samotných žen! Jen tento den vydá za stovky hodin zkoušení vlastní cestou v terénu! Ušetři čas a zažij to od spíkrů vedenými nácviky živě právě tady! Nikdo jiný toto v ČR nedělá.

Co budeme zlepšovat a trénovat?

 • DOMINANCE - Husté mačo prvky
 • GALANTNOST - Chovej se jak celebrita
 • VEDENÍ - Alfa male leading & pacing
 • DOTÝKÁNÍ se žen - K.I.N.O. eskalace
 • ROZHODOVÁNÍ - prosaď své touhy!
 • ŘEČ TĚLA - Natural body language
 • VYJADŘOVÁNÍ SEXUALITY a touhy
 • KOMUNIKACE, HLAS a projev
 • OSLOVENÍ ŽEN - různá místa a situace
 • PŘEKONÁVÁNÍ TESTŮ od žen (shittesty)
 • MUŽSKÉ SEBEVĚDOMÍ a SEBEJISTOTA
 • TANEC a HRAVOST - okouzli večer ženu
 • OKAMŽITÉ ZVÝŠENÍ TESTOSTERONU
 • MAGICKÉ MOMENTY - k líbání za 5s

Cítíte tu touhu být tam a zažít to?

Výborně! Zvolte si nyní svou vstupenku níže!

BASIC
2 790 Kč2 990 Kč včetně 21% DPH
 • Vstup do sálu 17.9.
 • Účast na přednáškách
 • Garantované sezení
CHCI TUTO VSTUPENKU

Pouze přednášky 17.9.2016

V. I. P.
8 990 Kč12 990 Kč včetně 21% DPH
 • Přednostní vstup do sálu 17. - 18.9.
 • Účast na přednáškách + slidy
 • Účast na workshopu + slidy
 • Sezení v první řadě ve středu
 • V.I.P. oběd a foto se spíkry
 • Osobní konzultace se spíkry (2h)
CHCI TUTO VSTUPENKU

Přednášky + workshop 17-18.9.2016

(Aktuálně platí snížená předprodejní cena! To se může změnit každou hodinou.)

"INVESTICE DO SEBE JSOU TY NEJLEPŠÍ INVESTICE V ŽIVOTĚ! "- David Hůrka

Je to pro vás moc? Málo? Čtěte dál...

V zahraničí se podobné akce pohybují v přepočtu kolem 25 tis. Kč. Mnozí odborníci a kolegové nám říkali, že by cenu za akci nastavili na 10 000 Kč. Protože když si uvědomíte, co za "materiál" se vám dostane do rukou a představíte si, jak díky němu můžete "změnit" svůj život o 180 stupňů, má to hodnotu která se snad nedá vyčíslit ani penězi. Kolik stojí šťastně prožitý život? Ideální partner? Správná milenka? Milující manželka? Kolik stojí život v samotě nebo nenaplněných vztazích ve srovnání s "božským" životem, o kterém muži často jen sní? A tak jsme si řekli, že je naší povinností pomoci vám ostatním žít krásnější a naplněnější život po bocích těch vašich pravých. Proto jsme cenu nastavili tak nízko, jak jen to šlo, aby se pokryly náklady a věci s tím spojené. Budeme se na vás těšit a pamatujte - investice do sebe jsou ty nejlepší v životě. Nikdo vám to už nikdy nevezme.

A TEĎ už je to jen na vás...

arrow
CHCI VSTUPENKU EXKLUSIVE A JÍT NA OBA DVA DNY!
arrow

TOTÁLNÍ NAKOPÁVAČ K LEPŠÍMU ŽIVOTU.

I tak by se tato akce dala nazvat. Pro muže od mužů!

A nyní si přečti pár referencí od těch, kteří prošli mými kurzy a tréninky. Pomohl jsem jim? Změnil jsem jim život?

V tuto chvíli již jsem napočítal 875 mužů, kteří se zúčastnili mých kurzů, tréninků a seminářů. Drtivá většina z nich odcházela vždy nadšena a později mi pak posílali častokrát děkovné dopisy a své příběhy. Všichni mají však jedno společné - byl jsem pro ně jako katalizátor, který jim změnil život k lepšímu. Těžko se dá taková energie popsat slovy, přesto si níže můžeš přečíst několik slov přímo od nich.

Jsem moc rád, že jsem Davida poznal. Otevřel mi oči a ukázal, že svět je mnohem barevnější. Pomohl mi nejen v oblasti vztahů, ale i osobní oblasti. Uvědomil jsem si díky němu sám sebe spatřil svůj potenciál. Jsem rád, že dělá, co dělá - dělá s mužů chlapy.

Petr Smetana

David je mistr svého oboru, který ví, kdy kde co a v jakých situacích říct. Jeho vychytávky při okouzlování žen fungují naprosto přesně a každá žena se cítí více ženou právě s klukem, který vychodil jeho kurzy.

Vladimír Hejna

100% Záruka vrácení peněz

Za kvalitou semináře si pevně stojíme. A tak pokud usoudíte, že vám první den dopolední blok nic nedal, stačí za námi do oběda přijít, odevzdat všechny materiály a vrátíme vám celou částku zpět. Bez debat.

David Hůrka David Hůrka, AkademieFlirtu.cz

„Ženy se staly mou velkou vášní! Ano, dokážu o sobě prohlásit, že miluji ženy, a to bez jakéhokoliv rozdílu. A nyní cítím, že mým posláním je své vědomosti  předávat mužům dál, aby nemuseli dělat stejné chyby a případně tak dlouho tápat jako já.”

Na semináři se naučíte a získáte:

 • Prozradíme vám narovinu, co je a co není pro ženy atraktivní.
 • Získáte novou sílu věřit v sebe! Spoustu inspirace a tipů.
 • Naučíme vás, jak být atraktivními pro ženy za denních situací.
 • Vyzkoušíte si, jak je jednoduché ženu oslovit a pozvat na rande.
 • Uděláme z vás lepšího člověka, po kterém začnou ženy toužit.
 • Dozvíte se novinky z oboru a rozšíříte své znalosti a dovednosti.
 • Pochopíte, jakou moc mají hormony a jak je můžete sám upravit.
 • Porozumíte znakům pravého muže. Zlepšíte svou sebedůvěru.
 • Stanete se atraktivnějším mužem, který ví co chce a jde si za tím.

A samozřejmě se 100% dozvíte...

 • Přesné tipy co se sebou dělat, jak se změnit a proč.
 • Ukázkové situace a příklady jak to uvedete do praxe.
 • Pěkně si vše budete moci zkusti na sexy asistentkách!
REZERVOVAT MÍSTO... Chci jen vstupenku BASIC na přednášky...

.
* Změna spíkrů a tematických bloků vyhrazena.