SUPER LAST MINUTE!

DNES ZVÝHODNĚNÁ CENA 

Představujeme již 264 chlapy ověřený pokročilý trénink

BODY LANGUAGE MASTERY
aneb staň se mistrem řeči svého těla!


Pravda je taková, že 93 % informací předáváme lidem NEVERBÁLNĚ...

Mnohé výzkumy ukázaly, že slova samotná mají jen 7% dopad na to, jak nás druzí vnímají a co si z rozhovoru s námi odnesou. Mnohem více, 93% předaných informací, totiž má na svědomí naše řeč těla a neverbální komunikace! Proto chceme-li si umět získávát lidi na svou stranu, mít dopad, vliv, přesvědčit je, zaujmout, udělat špičkový první dojem, tak musíme nejprve bravůrně zmáknout řeč svého těla a stát se doslova mistry v neverbální komunikaci!

  • [Víte, že...] Klinické studie ukazují, že druhý člověk si vytváří PRVNÍ DOJEM o druhém již v prvních 7-17 sekundách! Ano, máte jen 7-17 sekund na to ZAUJMOUT, jinak je to velmi těžké změnit! A je jedno, jestli jde o seznamování se ženami, nebo o obchodní schůzku či pracovní pohovor. Tyto pravidla platí na všechny bez výjimky!
  • [Víte, že...] 55 % názorů lidí na druhé vychází z (fyzického) vzhledu, gestikulace a postoje! A tón hlasu při následných prvních větách zodpovídá za 38 % toho, jaký zanecháte první dojem. To jsou fakta přátelé a pokud tedy chcete umět druhé lidi zaujmout a získat si je, musíme se soustředit na 93% toho, co má opravdový dopad!

Chceš být v komunikaci s lidmi úspěšnějším?

 Přál by sis minimalizovat odmítnutí? Třeba při seznamování se ženami?

Toužíš už dlouho umět OKAMŽITĚ ZAUJMOUT?

Proto přinášíme pokročilý celodenní intenzivní trénink, který Tě naučí:

  • Znát souvislosti lidské psychiky a neverbálního projevování ve všech důležitých komunikačních situacích.
  • Jak zlepšit svou řeč těla a zapůsobit snadněji na druhé: na ženy při seznamování, na pracovních pohovorech, na schůzkách i na jednáních, na svého šéfa či zaměstnance, při prezentacích a mluvení před lidmi, na rande a na společenských akcích.
  • Rozumět neverbální komunikaci jiných lidí a budete je umět snadněji "číst" a dostat se do jejich hlavy.
  • Cíleně používat vlastní řeč těla k silnějšímu působení na druhé, skrze propracovanější gestikulaci, postoj, hlas, oční kontakt.
  • Osvojíte si metodu budování důvěry skrze tzv. neverbální rapport, mirroring, pacing, leading... a druzí se budou cítit díky tomu s vámi uvolněně a rychleji komfortně.
  • Pochopíte, jaká místa na těle jsou nejcitlivější. Jak se kterých míst kdy a jak dotýkat. Jak využívat dech a různé typy očních kontaktů. Jak se na druhého "naladit" a jak vyvolat pocit, že se už dlouho znáte, jako byste byli dobří staří přátelé už dlouhé roky.
  • Ovládnete metody vedení a jak druhé přimět, aby vás vnímali jako lídra a následovali vás.

KDY? 10. 10. 2021 v Praze (celý den)

Investice?

8 990 Kč

4 990 Kč při objednání online dnes

Ano, chci být MISTREM své řeči těla!(a získat tak značné psychologické výhody na ostatní)

CHCEME, ABY SES TOHO NAUČIL OPRAVDU HODNĚ!

Proto na tomto tréninku zažiješ místo teorie praxi KROK ZA KROKEM

Kdo Tě tímto tréninkem provede?

Zaujalo Tě to? Takže jak se přihlásit?

Máme pouze jeden jediný termín. Toto je tak velká šance být při tom!

Rezervuj si své místo hned teď, než se po nich zapráší:

REZERVOVAT MÍSTO NA WORKSHOPU

"Investice do sebe jsou ty nejlepší investice v životě!"

... Protože kdybys díky tomu získal i jen byť jednu ženu svých snů, nebo zapůsobil na pohovoru "práce snů", tak to mělo smysl! ...

(A my víme, že ti takový trénink přinese nejméně stonásobek, protože neverbálka je prostě základ kvalitní komunikace! Víš to i ty?)

POSPĚŠ SI, BUDE VYPRODÁNO.